a okresy Lučenec, Veľký Krtíš, Poltár, Revúca
4. Adresár organizačných pracovníkov v stolnom tenise.
Sekretár zväzu Ing. Tomáš Šereda e-mail: sstz2@sstz.sk
Predseda VV ObSTZ: Ing. Juraj REMEŇ
č. tlfmobil: 0915 890 226 e-mail: jremen68@gmail.com
ŠTK ObSTZ: Stanislav Hartwig, Rožňavská 38, 979 01 Rimavská Sobota
č. tlf. domov: 047/5633016,mobil 0905 422 062 e mail: hartwig@zoznam.sk
1/ Športový klub stolného tenisu ŠKST Lučenec „B“
organizačný pracovník:Marian KIRALY, kpt. Jána Nálepku 34, 985 01 Kalinovo
mobil: 0903 573 918 e-mail: mariankiraly11@gmail.com
hracia miestnosť: Veľká telocvičňa pri KAUFLANDE Lučenec
2/ Športový klub Polície Rimavská Sobota „A“
organizačný pracovník: Alexander MIHÁLIK, ulica S.Kolára2, 979 01 Rim. Sobota,
č.tlf. mobil 0940 833998, e-mail: amihalik@azet.sk
hracia miestnosť: telocvičňa ZŠ MihályaTompu na Šrobárovej ulici č.12 Rim. Sobota, vchod zboku od Kauflandu
3/ Športový klub stolnotenisový oddiel ŠK SO Hrachovo „A“
organizačný pracovník: Milan KÝPEŤ, Jána Bottu 83, 980 52 Hrachovo
č. tlf. mobil: 0915 694 051, e-mail: milankypet@zoznam.sk
hracia miestnosť: Telocvičňa ZŠ Hrachovo
4/ Športový klub stolného tenisu ŠKST Poltár „B“
organizačný pracovník:LAŠÁK Adrian, 9. Mája 595/43, 987 01 Poltár
JAHÔDKA Štefan č.tlf. mobil: 0905 188302, e-mail: jahodka2307@gmail.com
hracia miestnosť: Mestská športová hala, Sklárska ulica Poltár
5/ Iskra Utekáč „A“
organizačný pracovník: Miroslav BARUTIAK Utekáč 848/52, 985 06 Utekáč
č. tlf. mobil: 0911 252433, e-mail: barutiak@hotmail.com, starosta@obecutekac.sk
hracia miestnosť: Utekáč 848/52, 985 06 Utekáč , nová telocvičňa, bývalá kinosála pri OU Utekáč
6/ Športový klub stolného tenisu ŠKST Veľký Krtíš „A“
organizačný pracovník: Jozef BALOG, Hviezdoslavova 29, 990 01 Veľký Krtíš
č.tlf. domov: 047/4824106, mobil: 0903 768899, e-mail: jbalog@atlas.sk
hracia miestnosť: Telocvičňa I. ZŠ Komenského 4, Veľký Krtíš
7/ Mladosť Relax Rimavská Sobota „C“
organizačný pracovník: Ing. Milan Miháľ, Pivovarská 9, 979 01 Rim. Sobota
č. tlf mobil: 0905 297975, e-mail: milan.mihal@centrum.sk
hracia miestnosť: telocvičňa ŠZŠ na Hviezdoslavovej ulici č. 26 vo dvore v Rimavskej Sobote
8/ ŠK Muránska Dlhá Lúka „A“
organizačný pracovník: ŠKORŇA Radoslav Jilemnického 98/11 050 01 Revúca
č. tlf. mobil: 0917 900101, e-mail: radoslavskorna@gmail.com
hracia miestnosť: V sále Obecného úradu Muránska Dlhá Lúka
9/ Stolnotenisový klub Metabond Tornaľa „A“
organizačný pracovník: Ing. Ladislav SLANEC, Kollárova 6, 982 01 Tornaľa,
č.tlf. mobil: 0905 724543, e-mail: slanec.ladislav@gmail.com
hracia miestnosť: Telocvičňa ZŠ P.J.Šafárika, Škultétyho 11 (Kostolné námestie) Tornaľa
10/ Obecný klub stolného tenisu Sirk „A“
organizačný pracovník: Ján Ziman Železník č.222, 04964 Sirk
č. tlf. mobil: 0914 241138, e-mail: jan.ziman4@gmail.com
hracia miestnosť: Telocvičňa Základnej školy SIRK – Sídlisko č. 165
11/ Športový klub stolného tenisuŠKST Lučenec „C“
organizačný pracovník:Marian ADÁMEK, Námestie republiky 1991/6, 984 01 Lučenec
č. tlf. mobil 0905 357675 e-mail: marian99@szm.sk
hracia miestnosť: Telocvičňa ZŠ na Vajanského ulici (vchod odzadu) Lučenec
12/ Stolnotenisový klub STK Tomášovce „B“
organizačný pracovník:František HOLUB, Haličská 189/17, 98556Tomášovce
č. tlf.mobil 0907 874270 e-mail:goldeneye@gmail.com
hracia miestnosť: Partizánska ulica 14 Tomášovce
13/ Cinobanský športový klub Stolnotenisový oddiel Cinobaňa „A“
organizačný pracovník: Ondrej KORIM, Rúbanisko II č. 61, 98402 Lučenec
č.tlf. mobil: 0905 587501, e-mail: korim@tehelne.skhracia miestnosť: Telocvičňa ZŠ Cinobaňa
14/ Stolnotenisový klub STK Iskra Hnúšťa „A“
organizačný pracovník: JUDr. Ján ČIPKA, Partizánska 197, 981 01 Hnúšťa,
tlf. mobil: 0905 252885, e-mail: advokat.hnusta@gmail.com
hracia miestnosť: Telocvičňa ZŠ Nábrežie Rimavy 457 Hnúšťa
15/ Stolnotenisový oddiel STO Gemerské Teplice
organizačný pracovník: Bc. Jaroslav Varga, Gemerský Milhosť 47, 049 16 Gemerské Teplice
tlf. mobil: 0951 543132, e-mail: varga.jaroslav1964@gmail.com
hracia miestnosť: Sála Obecného domu